Terminliste 2017

Kan du ikke møte på den aktiviteten du er satt opp på? Da må du selv i god tid bytte med noen andre. Gi beskjed til hovedansvarlig når byttet er gjort.

 

 

Arr:

Dato:

Hovedansvarlig:

Medhjelpere:

 

Kjærstikurs   dressur/sprang

21-22.Januar

Heidi

 

Lisekurs  dressur/sprang

28-29.Januar

Gitte

 

Årsmøte

16.Februar

Styret

 

Barneridning   v/vinterfestival

18. Mars

Terje og Bjørn

 

Lisekurs  dressur/sprang

18-19.Mars

Gitte

 

Rekruteringsdag i hallen

24. Mars

Marita og Karen

 

Kjerstikurs  dressur/sprang

25-26. Mars

Heidi

 

Vårmesse på biblioteket

25. Mars

Marianne Riise

Mia Midtsand og Eva Riise

Potetsalg

Mars/April/Mai

Styret

Alle

Kjørekurs m/ Rebecca   Krogh

1-2. April

Monica

 

Dugnad på anlegget

28. April

Styret

Alle

Utvidet klubbstevne i   Sparebank 1. Nord Norge Ridehall på Reipå

29 og 30. April

Styret

Horsepro: Heidi og Mia   Midtsand

Alle

Loddsalg (Årlig loddsalg   hvor alle medlemmer selger 20 lodd â kr 100,-

Mai/Sept

Styret

Alle

Kjørekurs m/ Rebecca   Krogh

19-21. Mai

Monica Bach

 

Kjerstikurs

27-28.Mai

Heidi

 

Barneridning v/Jæradagag

10.juni

Terje Brandt

Bjørn og Soiny

Nybegynnerkurs/rideleir   på Reipå

10-11. Juni

Hovedansvarlig:
  1. Marita Stavnes og Anne Line

 

1.Synne Brun
  2.Elisabeth Riise
  3. Karen Wallmann
  4.Terje Brandt
  (Tidligere har det vært kjørt 2 grupper om dagen med ca 4-5 pr. gruppe).

Barneridning v/museet

6 august

Karen Wallmann

Marita S og Benedicte   Tindvik.

Lisekurs

16-17 sept.

Lise Hogstad

 

Kjerstikurs

14-15 okt.

Heidi

 

Lisekurs

21-22 okt.

Lise Hogstad

 

Nybegynnerkurs/rideleir på   Reipå

Oktober

Hovedansvarlig:

1. Inger Lise Bruvold

1.Monica Bach

2.Hilde Carlsen

3.Terje Brandt

4. Gitte Jonassen

(Tidligere har det vært   kjørt 2 grupper om dagen med ca 4-5 pr. gruppe).

Klubbstevne i Sparebank 1.   Nord Norge Ridehall

30/sept-01/okt 2017

Styret

 

Horsepro: Heidi og Mia   Midtsand

Alle

Barneridning på Ørnes i   forb. Med åpen dag SNN

31. Oktober

Hovedansvarlig:

1.Anne Line Bruvold

 

1.Hilde Carlsen

2.Terje Brandt

3. Siv Torill Gjerløv

(Det holder med 2-3 hester)

Kjørekurs m/Rebecca K. Strøm

10-12 November

Monica Bach

 

Medlemsmøte/temakveld

14. November

Styret

 

Lisekurs

18-19 November

Lise Hogstad

 

Servering Reipå IL

18. November

Hovedansvarlig Anne Line   Bruvold

Første vakt 5 stk:

1. Gitte F. Jonassen

2. Rikke Bjørklund

3. Monica Bach

4. Kristin Sandaa

5. Nina Kvaløy

Andre vakt 4 stk:

1.  Elisabeth Jensen

2. Lisa Mari Fredriksen

3. Marita Stavnes

4. Karen Wallmann